• servishaberi@gmail.com
  • 05074440292

HABER DETAYI

28 Haziran 2019 20:20

Bahçeşehir Kültür Merkezi

Bahçeşehir Kültür Merkezi

İstanbul’un gelişen semtlerinden biri olan Başakşehir’e vatandaşların ilgisi her geçen gün artıyor.Başakşehir’de ailece ile vakit geçirilebilecek, kültürel faaliyetlere katılınabilecek mekanlar da İstanbul’lular tarafından araştırılıyor. Bunlardan biri de birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Bahçeşehir Kültür Merkezi. Başakşehir’de bulunan Bahçeşehir Kültür Merkezi nerede? İşte Bahçeşehir Kültür Merkezi‘ne nasıl gideleceği ile ilgili bilgi; Bahçeşehir 1.Kısım Mah., Gölet Mevki Arıkuşu Cad, 34488 Bahçeşehir/Başakşehir/İstanbul

Bir çok konser etkinliği ve kültürel faaliyete ev sahipliği yapan Bahçeşehir Kültür Merkezi İstanbul’un Başakşehir ile Beylikdüzü ilçelerinin arasında yer almaktadır. Bahçeşehir, Başakşehir Belediyesi’ne bağlı bir semttir.

Bahçeşehir Kültür Merkezi, farklı mimarisi, teknik donanımı ve muhteşem sahnesi ile uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapacak nitelikte bir kültür kompleksidir En gelişmiş ışıklandırma ve ses düzeniyle donatılan bu merkezde her mevsim farklı etkinlikler düzenlenmektedir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.